Wakacyjny Klub Nastolatka

Zapraszamy młodzież powyżej 12 roku życia do Wakacyjnego Klubu Nastolatka! Program skierowany jest do dziewcząt i chłopców, którzy od lutego aktywnie uczestniczą w zajęciach naszej świetlicy środowiskowej (Klub Nastolatka).

Czas Odpoczynku i Rozwoju

Wakacyjny Klub Nastolatka to doskonała okazja, aby odpocząć od szkolnych obowiązków i nauki. Jednocześnie, to szansa na rozwój osobisty dzięki interesującemu programowi, który przygotowaliśmy. Chcemy, aby ten czas był nie tylko relaksem, ale i nauką nowych, wartościowych umiejętności, które pomogą młodzieży oderwać się od smartfonów i Internetu.

Program

Program realizowany będzie zgodnie z harmonogramem świetlicy, czyli 3 dni w tygodniu, przez całe wakacje. Każdy dzień to inna tematyka i nowe wyzwania:

  • Dzień 1. Warsztaty Ekologiczne: Poznamy zasady dbania o środowisko, a także praktyczne działania, które możemy podjąć na co dzień.
  • Dzień 2. Wyprawy do Wnętrza Ziemi: Organizujemy wycieczki, które pozwolą odkrywać tajemnice naszej planety.
  • Dzień 3. Rozwój Twórczości: Skupimy się na wizualnym opowiadaniu historii. Będziemy tworzyć komiksy, animacje oraz pisać interesujące treści. Omówimy również wpływ cyfrowego świata na nasz dobrostan i zdrowie. 

Zapisy

W każdym tygodniu przewidujemy udział 15-osobowej grupy nastolatków. 
Każda osoba weźmie udział w minimum 2 wycieczkach.

Zapisy są już otwarte, więc nie zwlekaj, WYPEŁNIJ FORMULARZ i dołącz do nas!

!FORMULARZ REKRUTACYJNY!

Masz pytania? - zadzwoń do nas tel. 884 381 570

Dołącz do Wakacyjnego Klubu Nastolatka i spędź wakacje pełne przygód, wiedzy i zabawy!Komentarze

Kalendarz